Сурагчдын нэрс

Анги бүлэг

Оролцсон олимпиад, уралдаан, тэмцээн

Үзүүлсэн амжилт

Бэлтгэсэн багш

1

84-р сургууль /найрал дуу/

Полифони хамтлаг

“Хүүхдийн найрал дууны шилдэг хамтлаг” шалгаруулах 21 дэх удаагийн уралдааны I шатны шалгаруулалт

3-р байр

/БЗД-т/

Д.Маралмаа, Д.Эрдэнэбаяр

2

84-р сургууль /найрал дуу/

хамтлаг

“Хүүхдийн найрал дууны шилдэг хамтлаг” шалгаруулах 21 дэх удаагийн уралдааны төгсгөлийн шат

3-р байр

/Нийслэлд/

Д.Маралмаа, Д.Эрдэнэбаяр

3

84-р сургууль

хамтлаг

Монтурк сургуулиас зохион байгуулсан “Монгол хэл-соёлын наадам”

Тэргүүн байр

Д.Ариунболд, Ж.Солонго

4

84-р сургууль

баг

БЗД-ийн Гэр бүл хөгжлийн төвөөс зохион явуулсан ардын урлагийн наадам

Тэргүүн байр

Д.Ариунболд, Д.Орхонтуяа

5

Батчимэг /гоцлол бүжиг/

10б

Дэд байр

Д.Орхонтуяа

6

Язгуур урлагийн

Морьтон хамтлаг

УИХ-ын гишүүн Д.Арвины санаачилгаар зохион байгуулсан Урлагийн их наадам

Тэргүүн байр

Д.Ариунболд

7

Хамтлаг хөгжмийн төрөлд

Цөөхүүл хамтлаг

Тэргүүн байр

Д.Ариунболд

8

Хамтлаг бүжгийн төрөлд

Жороон жороо

Дэд байр

Д.Орхонтуяа

9

Х.Гэрэлтуяа

12б

Дэд байр

Д.Орхонтуяа

10

Б.Гантогтох /дунд нас/

Эрдэнэт хотод зохион байгуулагдсан “Уран эгшиг” хөгжмийн наадамд

Алтан медаль

Д.Ариунболд

11

Оюундалай /бага нас/

Хүрэл медаль

Д.Ариунболд

12

“Эгшиглэн” хамтлаг

хамтлаг

Хүрэл медаль

Д.Ариунболд

13

Н.Батчимэг /ахлах нас/


“Алтан цом” улсын уралдаан /бүжиг/

Алтан медаль

Д.Орхонтуяа

14

Г.Энхжин /дунд нас/

Алтан медаль

15

М.Содтуяа /бага нас/

Хүрэл медаль

16

Солонго-II /бүжиг/

ахлах нас

Алтан медаль

17

Солонго-III /бүжиг/

дунд нас

Мөнгөн медаль

18

Солонго-IV /бүжиг/

бага нас

Хүрэл медаль

19

С.Наранцацралт

10д

“Алтан цом” улсын уралдаан /морин хуур хөгжим/

Алтан медаль

Д.Ариунболд

20

Б.Гантогтох

Мөнгөн медаль

21

Б.Оюундалай

Алтан медаль

22

М.Сүх-Эрдэнэ

Мөнгөн медаль

23

М.Ууганбаяр


Хүрэл медаль

24

Ж.Эрмүүнбилэг

10

Хүрэл медаль

25

“Морьтон” хамтлаг

Хамтлаг

Алтан медаль

26

Б.Тэмүүлэн

“Алтан цом” улсын уралдаан /шанз хөгжим/

Алтан медаль

Д.Эрдэнэцэцэг

27

Ө.Номин-Эрдэнэ

Мөнгөн медаль

28

Б.Од

Тусгай байр

29

Ц.Шинэдулам

Тусгай байр

30

“Эгшиглэн” хамтлаг

хамтлаг

Алтан медаль

31

“Нар” хамтлаг

хамтлаг

Мөнгөн медаль

lamisil cream singapore lamisil cream reviews lamisil cream for ringworm