Сурагчдын нэрс

Анги бүлэг

Оролцсон олимпиад, уралдаан, тэмцээн

Үзүүлсэн амжилт

Бэлтгэсэн багш

1

Ж.Тэмүгэ

“Шидэт квадрат” математик сургалтын төв

Хүрэл медаль

Д.Хишигмаа

2

Б.Эмүжин

Хүрэл медаль

3

Ж.Майдар

Хүрэл медаль

4

Г.Ханболд

Шинэ үе сургуулиас зохион байгуулсан Маам багшийн нэрэмжит түргэн бодолтын олимпиад

Мөнгөн медаль

З.Ундармаа

5

Ч.Сансар

10а

Хүрэл медаль

6

Э.Итгэл

10а

Хүрэл медаль

7

Ч.Мөнхшүр

10а

Хүрэл медаль

8

Б.Амарбаяр

10а

Хүрэл медаль

9

Бямбажаргал

Алтан медаль

Н.Алтанчимэг

10

Хангай

Мөнгөн медаль

11

Намхай

Мөнгөн медаль

12

Соронзонболд

Хүрэл медаль

13

Ганцэцэг

Шинэ үе сургуулиас зохион байгуулсан Маам багшийн нэрэмжит түргэн бодолтын олимпиад

Хүрэл медаль

Н.Алтанчимэг

14

Өнөболд

Хүрэл медаль

15

Зоригт

Хүрэл медаль

16

Б.Билгүүндалай

Алтан медаль

Ц.Мөнхзаяа

17

С.Хангарьд

Хүрэл медаль

М.Одонтуяа

18

Г.Санчир

Алтан медаль

Б.Зулсайхан

19

М.Баттөмөр

Мөнгөн медаль

20

Б.Оюундалай

Хүрэл медаль

21

Г.Эрдэнэшагай

Хүрэл медаль

22

Э.Энх-Учрал

Хүрэл медаль

23

Б.Болортунгалаг

Хүрэл медаль

24

Б.Уянга

Хүрэл медаль

25

Ч.Сансар

10а

14-р сургуулийн нэрэмжит математикийн олимпиад

Мөнгөн медаль

З.Ундармаа

26

Мөнх-Эрдэнэ

12а

Хүрэл медаль

Н.Баясгалан

27

Наранзаяа

Мөнгөн медаль

Н.Алтанчимэг

28

М.Дашням

Алтан медаль

Ц.Мөнхзаяа

29

Ч.Мөнхшүр

10а

21-р сургуулийн нэрэмжит математикийн олимпиад

Хүрэл медаль

З.Ундармаа

30

Намхай

Алтан медаль

Н.Алтанчимэг

31

Есүйжин

Хүрэл медаль

Н.Алтанчимэг

32

Х.Хүдэрчулуун

Алтан медаль

М.Одонтуяа

33

Д.Хасболд

Мөнгөн медаль

34

О.Майдар

Мөнгөн медаль

35

А.Саруул

Хүрэл медаль

36

Б.Гүнбилэг

Хүрэл медаль

37

М.Бат-Эрдэнэ

Хүрэл медаль

Б.Зулсайхан

38

Баяржавхлан

13-р сургуулийн нэрэмжит математикийн олимпиад

Хүрэл медаль

Н.Алтанчимэг

39

Намхай

Хүрэл медаль

40

Очирпүрэв

Хүрэл медаль

41

Ц.Өсөхбаяр

Алтан медаль

Ц.Мөнхзаяа

42

М.Дашням

Хүрэл медаль

43

Б.Батхүү

Хүрэл медаль

44

Ж.Пүрэвдаш

Алтан медаль

М.Одонтуяа

45

Д.Далайжаргал

Хүрэл медаль

Б.Зулсайхан

46

Э.Төрбат

Зуун билиг сургуулийн нэрэмжит математикийн олимпиад

Мөнгөн медаль

Ц.Мөнхзаяа

47

С.Энхсүх

Хүрэл медаль

48

А.Саруул

Оюуны элит сургуулийн түргэн бодолтын олимпиад

Мөнгөн медаль

М.Одонтуяа

49

Б.Батхүү

Улаанбаатар сургуулийн нэрэмжит

IQ-гийн олимпиад

Алтан медаль

Ц.Мөнхзаяа

50

З.Жавхланбаяр

МУБИС-МаСС-ийн нэрэмжит олимпиад

Мөнгөн медаль

М.Одонтуяа

51

Б.Бямбажав

Ш.Шагдарын нэрэмжит газарзүйн олимпиад

Алтан медаль

Х.Пүрэвмаа

52

Б.Энхбаясгалан

Хүрэл медаль

53

Д.Бямбаа

10д

Орхон сургуулийн нэрэмжит олимпиад

Алтан медаль

Н.Ганболд

54

Э.Итгэл

10а

Мөнгөн медаль

Ж.Цэцэгсүрэн

55

А.Эгшиглэн

Мөнгөн медаль

Э.Өнөрцэцэг

56

Э.Тэргэл

Хүрэл медаль

Э.Өнөрцэцэг

57

Ачтүшиг

Хүрэл медаль

Ж.Дэлгэрмаа

58

Түвшинтулга

Хүрэл медаль

59

С.Номин

Хобби сургуулийн нэрэмжит олимпиад

Хүрэл медаль

Ж.Амартүвшин

60

О.Номин-Эрдэнэ

БЗД-ийн ЕБС-уудын дунд зохион байгуулагдсан “Уран жиргээ” наадам

Алтан медаль

Б.Ариунтуяа

61

Э.Намуун

12б

Хүрэл медаль

Я.Энхжаргал

62

84-р сургууль

баг

ЕБС-уудын дунд зохион байгуулагддаг “Физикийн багийн

VIII олимпиад”

Шилдэг сургууль цом өргөмжлөл

Л.Ганчимэг

63

84-р сургууль

баг

Хүрэл медаль

Б.Ариунбаатар

cardura compendium davidspot.com carduran