2016-2017 оны хичээлийн жилд БЗД-ийн олимпиадад
84-р сургуулиас оролцсон сурагчдын амжилт

 

Бэлдсэн багш

Оролцсон сурагч

Анги

Байр
Шагнал

Төрөл

1

С.Халиунаа

Б.Батчимэг 6 Батламж Монгол хэл

2

А.Пүрэвням

Г.Ариун-Эрдэнэ 7 Батламж Монгол хэл

3

С.Нарангэрэл

Г.Хүслэнбилиг 8 Батламж Монгол хэл

4

С.Халиунаа

Б.Баярмаа 9 Батламж Монгол хэл

5

Э.Ариунтуяа

Г.Алтайхүү 11а 5 Батламж Монгол хэл

6

Э.Ариунтуяа

Б.Энхбаясгалан 10а 7 Батламж Монгол хэл

7

П.Дэлгэрмөрөн

Б.Сумъяабаатар 6 Батламж Математик

8

Н.Баясгалан

Г.Наранцацралт 1 Алт Математик

9

Г.Хүслэнбилэг
2 Мөнгө Математик

10

Б.Энхбаяр
4 Батламж Математик

11

Ч.Амар
9 Батламж Математик

12

Т.Мөнхтуяа

И.Очирпүрэв 7 Батламж Математик

13

Ц.Мөнхзаяа

Э.Төрбат 10а 2 Мөнгө Математик

14

З.Ундармаа

Ч.Санчир 12а 4 Батламж Математик
15   Л.Ганчимэг Г.Төрбат  12а   4 Батламж  Физик 
16  А.Уламбадрах 11а   10 Батламж  Физик  
17
 С.Цэнд-Аюуш

 Б.Энхбаясгалан 10а  Батламж  Физик  
18 Б.Эзэнбаатар   9б Батламж  Физик  
19 Б.Бямбажаргал  9а  12  Батламж  Физик  
20  Б.Мөнх-Ирээдүй 10в Батламж  Физик  
21   Э.Энхмандах  Д.Төрмөнх 12а Хүрэл  Мэдээллийн технологи 
22  Б.Ууганцэцэг Г.Эрдэнэбадрах    10в  Мөнгө  Мэдээллийн технологи 
23  Б.Уунганцэцэг  Э.Бадрал  10в Хүрэл  Мэдээллийн технологи 
24  О.Сэр-Од Б.Мөнхдэлгэр    12а Батламж  Мэдээллийн технологи 
25  О.Сэр-Од Бямбаа   12д 10  Батламж  Мэдээллийн технологи 
26 С.Соёлмаа 
 
Б.Энхбаясгалан  10а Мөнгө  Биологи 
27 Э.Намсрай   10в  Хүрэл  Биологи
28 Л.Алтантуяа 
 
 
 Түмэнхишиг 11а Хүрэл  Биологи 
29 Б.Нямсүрэн  11ё 3 Хүрэл  Биологи 
30  Б.Сайханаа 12а 3 Хүрэл  Биологи 
31 Ц.Энхтүвшин  Ц.Анармаа   12а 3 Хүрэл  Хими
32 Э.Даваасүрэн   Б.Энхбаясгалан 10а  Батламж  Хими 
33  Д.Жавзмаа  Ц.Мандахнаран  12г  2 Мөнгө   Газарзүй
34 Б.Бямбаа  12д  Хүрэл  Газарзүй 
35 Д.Солонго  Г.Эрдэнэбаясгалан  9г  Мөнгө  Газарзүй 
36 Б.Хосбаяр  3 Хүрэл  Газарзүй 
37   Ч.Ариунтуяа
М.Цэцэгжаргал  9б  Хүрэл  Түүх 
38  Э.Эрдэнэбат   Б.Алтаншагай 9е  4 Батламж  Түүх
39 Х.Батцэцэг   Б.Анхболор 12е  10 Батламж  Нийгмийн ухаан 
40 Д.Долгор  Г.Жени  9г   Батламж Орос хэл 
41  Б.Золзаяа  А.Бэлгүтэй   12б 6 Батламж  Англи хэл
42  Ж.Цэцэгсүрэн Ш.Идэрбат   12ж 7 Батламж  Англи хэл 
43 Б.Наранбат   Э.Итгэл 12а  Батламж  Англи хэл 
44  Н.Ганболд  Б.Төгсгэрэл 12б  Батламж   Англи хэл
45 Б.Мөнхбүрэн  М.Зулзаяа  12д  Алт   Дүрслэх зураг
46  Г.Нямбаяр   Г.Галбаяр 11д Батламж  Дүрслэх зураг 
47  Д.Баяржаргал  Т.Батмөнх  9е  Хүрэл  Авто загвар 
48  Б.Доржпүрэв  Б.Эрдэнэжаргал   12д Хүрэл  Дизайн технологи 
49  Я.Батцэцэг  У.Гоомарал  11а  Хүрэл  Технологи