Сурагчдын нэрс

Анги бүлэг

Оролцсон олимпиад, уралдаан, тэмцээн

Үзүүлсэн амжилт

Бэлтгэсэн багш

1

Юмжирдулам

БЗД-ийн ЕБС-уудын 2014 оны “Сагсан бөмбөг”-ийн АШТ /бага нас эмэгтэй/

2014 оны 10-р сард

Алтан медаль

Д.Отгонжаргал

2

Балжаа

3

Хулан

4

Марал

5

Анударь

6

Гэрэлтуяа

7

Золзаяа

8

Хүслэн

9

Анунгоо

10

Номулан

11

Мөнхномин

12

Нандин-Эрдэнэ

13

Пүрэвдаш

БЗД-ийн ЕБС-уудын 2014 оны “Сагсан бөмбөг”-ийн АШТ /бага нас эрэгтэй/

2014 оны 10-р сард

Мөнгөн медаль

Д.Отгонжаргал

14

Тэнгис

15

Жавхланбаяр

16

Ням-Очир

17

Мөнхгэрэл

18

Даваадорж

19

Бат-Оргил

20

Түвшинтөр

21

Эрхэмбилэг

22

Тэмүүжин

23

Бямбадэлэг

БЗД-ийн ЕБС-уудын 2014 оны “Сагсан бөмбөг”-ийн АШТ /дунд нас эрэгтэй/

2014 оны 10-р сард

Алтан медаль

Д.Отгонжаргал

24

Санчирдорж

25

Эрдэнэбаатар

26

Дөлгөөн

27

Сүхбат

28

Мөнхжаргал

29

Билэгтсайхан

30

Лувсандаш

31

Отгонбат

32

Гандира

33

Өсөхбаяр

34

Дөлгөөн

35

Сумъяабазар

11е

БЗД-ийн ЕБС-уудын 2014 оны “Сагсан бөмбөг”-ийн АШТ /ахлах нас эрэгтэй/

2014 оны 10-р сард

Хүрэл медаль

Д.Отгонжаргал

36

Батбилэг

12б

37

Түвшинтөр

11а

38

Хосбаяр

12а

39

Мөнхбилэг

11е

40

Мөнх-Оргил

11д

41

Бат-Эрдэнэ

10б

42

Сүхбат

11а

43

Бат-Оргил

12б

44

Билгүүн

12а

45

Өнөбат

11е

46

Мөнхсүрэн

БЗД-ийн ББТТ-ийн сорилын тэмцээн

Алтан медаль

Биеийн тамирын багш нар

47

Золзаяа

Алтан медаль

48

Бат-Оргил

10д

Алтан медаль

49

Тэлмүүн

Хүрэл медаль

50

Бадмаараг

12б

Хүрэл медаль

51

Эрхэмбилэг

Хүрэл медаль

52

Бат-Оргил

10д

Нийслэлийн ББТТ-ийн сорилын тэмцээн

Алтан медаль

Биеийн тамирын багш нар

53

Золзаяа

Хүрэл медаль

54

Мөнхсүрэн

Хүрэл медаль

55

Анударь

11б

БЗД-ийн ЕБС-уудын 2014 оны “Гар бөмбөг”-ийн АШТ /эмэгтэй/

2014 оны 11-р сард

Хүрэл медаль

Б.Сүрэнжав

56

Б.Хорол

11д

57

М.Уранчимэг

11д

58

Г.Номин

11д

59

Ж.Бямбасүрэн

11д

60

Э.Уранбилэг

11д

61

Б.Ундармаа

11г

62

Г.Гантуяа

11ж

63

Өлзиймаа

11ж

64

Б.Өнөржаргал

12б

65

Д.Дөлгөөн

11а

66

Сарантуяа

11а

67

Ичинхорлоо

10ё

68

Ариунсайхан

10б

69

Б.Учрал

10г

70

Гансүх

11а

БЗД-ийн ЕБС-уудын 2014 оны “Гар бөмбөг”-ийн АШТ /эрэгтэй/

2014 оны 11-р сард

Алтан медаль

Л.Баатархүрээ

71

Төрболд

11а

72

Баярсайхан

11а

73

Хосбаяр

12а

74

Батбилэг

12б

75

Мөнхбилэг

11е

76

Пүрэвдэлгэр


77

Нямцогзол


78

Энх-Од


79

Бямбабат

11б

80

Бат-Эрдэнэ


81

Зоригтбаатар


82

Мөнхбуянт

11д

83

Бат-Оргил


84

Цэнгэл


85

Юмжирдулам

Нийслэлийн ЕБС-уудын “Сагсан бөмбөг”-ийн АШТ /бага нас эмэгтэй/

2015 оны 2-р сард

Алтан медаль

Д.Отгонжаргал

86

Балжаа

87

Хулан

88

Марал

89

Анударь

90

Гэрэлтуяа

91

Золзаяа

92

Хүслэн

93

Анунгоо

94

Номулан

95

Мөнхномин

96

Нандин-Эрдэнэ

97

Пүрэвдаш

Нийслэлийн ЕБС-уудын “Сагсан бөмбөг”-ийн АШТ /бага нас эрэгтэй/

2015 оны 2-р сард

Мөнгөн медаль

Д.Отгонжаргал

98

Тэнгис

99

Жавхланбаяр

100

Ням-Очир

101

Мөнхгэрэл

102

Даваадорж

103

Бат-Оргил

104

Түвшинтөр

105

Эрхэмбилэг

106

Тэмүүжин

107

Б.Баярсайхан

11а

БЗД-ийн ЕБС-уудын 2014-2015 оны “Гар бөмбөг”-ийн АШТ /эрэгтэй/

Алтан медаль

Л.Баатархүрээ

108

Б.Хосбаяр

12а

109

Батбилэг

12б

110

Х.Мөнхбилэг

11е

111

Пүрэвдэлгэр

11е

112

Б.Нямцогзол

11г

113

Энх-Од

11г

114

Бямбабат

11б

115

Бат-Эрдэнэ

11б

116

Ж.Зоригтбаатар

10ж

117

Г.Мөнхбуянт

11д

118

С.Бат-Оргил

11ж

119

Цэнгэл

10а

120

Б.Баярсайхан

11а

Гар бөмбөгийн Идэрчүүдийн УАШТ /эрэгтэй/

Алтан медаль

Л.Баатархүрээ

121

О.Гансүх

11а

Алтан медаль

122

Б.Хосбаяр

12а

Алтан медаль

123

Б.Мөнхбилэг

11е

Гар бөмбөгийн Идэрчүүдийн УАШТ /эрэгтэй/

Алтан медаль

124

Бат-Эрдэнэ

11б

Алтан медаль

125

Б.Дашзэгвэ

11ё

Алтан медаль

126

84-р сургууль

баг

БЗД-ийн ЕБС-уудын 2014-2015 оны хичээлийн жилийн Сагсан бөмбөгийн Лигийн АШТ

Мөнгөн медаль

Д.Отгонжаргал

127

Г.Алтайхүү

Монголын хүүхдийн спортын V их наадам, Өсвөрийн УАШ шатрын тэмцээн

Мөнгөн медаль


128

Б.Хосням

Таековондогийн УАШТ

Хүрэл медаль

Б.Батзаяа

129

Б.Батбилэг

12б

БЗД-ийн жүдо бөхийн АШТ

Алтан медаль

130

М.Бат-Эрдэнэ

11б

Алтан медаль

131

Б.Болор /эм/

Алтан медаль

132

Б.Батсайхан

Алтан медаль

133

Б.Мөнхсүрэн /эм/

Мөнгөн медаль

134

Т.Чүлтэмсүрэн

11б

Хүрэл медаль

135

Г.Бямбабат

11б

Хүрэл медаль

136

П.Энх-Од

11г

Хүрэл медаль

137

Б.Мөнхтулга

Хүрэл медаль

138

84-р сургууль

баг

Хүрэл медаль

139

Г.Бямбабат

11б

Жүдо бөхийн Идэрчүүдийн хотын АШТ

Мөнгөн медаль

Б.Батзаяа

140

Т.Чүлтэмсүрэн

11б

4-р байр

141

Э. Анударь

БЗД-ийн “Уран хөдөлгөөнт гимнастик”-ийн АШТ /бага нас/

Хүрэл медаль

Б.Уртнасан

142

Х. Анундарь

143

А. Балжан

144

Р. Итгэл

145

Э. Минжин

146

Б. Марал

147

Б. Хос-Уянга

148

И.Хашбилэг

149

А.Сэржмядаг

150

Б.Хулан

151

Б. Цэндмаа

152

А.Энхрийлэн

153

Ч.Анхзолбоо

154

Б.Буманжаргал

155

Э.Буянхишиг

156

Г.Бат-Эрдэнэ

157

Э.Дашням

158

А.Дөлгөөнбаяр

159

М.Мөнхбаясгалан

160

М.Мөнх-Оргил

161

Б.Нарансүлд

162

О.Төгөлдөр

163

Д.Төгөлдөр

164

Наранцацралт

165

Б.Хулан

БЗД-ийн “Уран хөдөлгөөнт гимнастик”-ийн АШТ /дунд нас/

Мөнгөн медаль

Б.Уртнасан

166

М.Уугансолонго

167

Б.Тэргэл

168

Т.Энхмарал

169

Н.Сайнзаяа

БЗД-ийн “Уран хөдөлгөөнт гимнастик”-ийн АШТ /дунд нас/

Мөнгөн медаль

Б.Уртнасан

170

Г.Алтанзул

171

Я.Алтангэрэл

172

Г.Оргил

173

Н.Очирхүү

174

М.Өсөхбаяр

175

Ө. Тэмүүлэн

176

Д. Тэнгис

177

Т.Анударь

10д

БЗД-ийн “Уран хөдөлгөөнт гимнастик”-ийн АШТ /ахлах нас/

Мөнгөн медаль

Б.Уртнасан

178

Б.Баяржаргал

10д

179

К.Бэрцэцэг

10в

180

Б.Анхболор

10е

181

Болорсайхан

10е

182

Д.Нарантуяа

10д

183

Э.Цэндмаа

10д

184

О.Хулан

10в